Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

Dnia 12 grudnia, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie z klasy II i IV przystąpili do współzawodnictwa w Szkolnym Konkursie Poezji Patriotycznej. Uczniowie recytowali wybrane przez siebie wiersze. Były to utwory m.in. Czesława Janczarskiego, Ryszarda Przymusa, Joanny Białobrzeskiej.
Spośród 10 uczestników komisja w składzie p. Agata Szlacheta, p. Liliana Kuszak i p. Jolanta Śliwecka wyłoniła 3 najlepszych recytatorów.

I miejsce- Julita Idzikowska- kl. II

II miejsce- Lena Adamczyk- kl. II

II miejsce- Chiara Głębocka- kl. II i Filip Masłowski kl. IV.

Pozostali uczniowie: Bartosz Wilski – kl. II, Tymoteusz Cierpisz – kl. II, Alicja Frocisz – kl. II, Oliwia Kowalczyk – kl. II, Dominika Grzesica – kl.II, Olivier Turlej – kl. II zostali wyróżnieni.

Za udział w tym konkursie oprócz pamiątkowych dyplomów uczniowie otrzymali pluszaki i słodkości.