Jasełka 2018

Dnia 21 grudnia,  jak co roku, w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów klasy I i II pod opieką p. Danuty Lipy i p. Jolanty Śliweckiej, a za oprawę muzyczną odpowiedzialna była p. Barbara Czajkowska. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wspaniałe. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a wspaniała sceneria dopełniała cały spektakl. Te jasełka będą z pewnością zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne czekamy z niecierpliwością.
Następnie rozdane zostały nagrody dla uczestników konkursu na najładniejszą ozdobę świąteczną. Później odbyły się wigilie klasowe. Składaniu życzeń i śpiewaniu kolęd, które słychać było na korytarzach, nie było końca. I w tym świątecznym  nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku.