Sceniczna Wywiadówka 2019

Galeria zdjęć - fot. mig@

Galeria zdjęć - fot. K. Miklas

Galeria zdjęć - fot. W. Latacz

10 stycznia po raz kolejny podsumowaliśmy pierwszy semestr roku szkolnego na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu. Uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum przedstawili w formie prezentacji multimedialnej swoje działania oraz osiągniecia. Część informacyjną prowadzili: Klaudia Dzidowska, Szymon Opydo, Michalina Pąpka, Filip Łączkowski, Lena Machalska, Oskar Szczygieł, Emilia Syrek, Maksymilian Schmit, Karolina Tobiasz, Jakub Pantak.

Rodzice oraz zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć  występy solistów: Kamili Gajdy, Anity Bitnerowskiej, Zuzanny Zygmunt i Szymona Latacza oraz chóru G1 Fort-e, a także podziwiać taneczne umiejętności uczniów biorących udział w "Musicalem dookoła świata”. Aleksandra Płóciennik, nasza wybitna wokalistka, wykonała przepiękną włoską balladę pt. "Caruso".
asz