Zdalne nauczanie
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, sekretariat mail: sp1zawiercie@zawiercie.eu

Zadania do realizacji zdalnego nauczania na dzień 2020.03.31

• 5a
  • 5b
  • 6a
  • 6b
  • klasa 8a
    Informacje ogólne dotyczące próbnego egzaminu ósmoklasisty

31 marca o godz. 9.00 rozpoczyna się próbny egzamin z matematyki. Trwa 100 minut (w przypadku uczniów, dla których czas egzaminu może być przedłużony - nie więcej niż 150 minut). Do tego czasu proszę doliczyć czas na zapoznanie się z instrukcją i działania związane ze sprawdzeniem zapisu i sprawy techniczne.

Zadania i karta odpowiedzi będą dostępne na np. z OKE Matematyka - arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Uzupełnione karty odpowiedzi lub inne formy zapisu odpowiedzi proszę przesyłać na adres: mat.fiz1sp@gmail.com.

Spostrzeżenia po pierwszym dniu próbnego egzaminu:
    Najsprawniejsze okazało się przesyłanie plików, które edytowane były w komputerze: karty odpowiedzi, pliki tworzone w notatniku,… Największy problem stwarzały skany/zdjęcia prac pisanych ręcznie. Jeżeli jest to możliwe, jako formę odpowiedzi proszę wybierać zapis elektroniczny do pliku.