Galeria zdjęć

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Tak stało się też i w tym roku, 22 stycznia, który był dniem pełnym uśmiechów, wzruszeń i radości. Zaproszeni do sali gimnastycznej babcie i dziadkowie dzieci z klasy I i II mogli podziwiać swoje pociechy podczas recytacji wierszy i śpiewu piosenek oraz razem ze swoimi wnuczętami pobawić się podczas zabawy muzyczno-ruchowej. Następnie zaproszeni goście wzięli udział w kreatywnych warsztatach, podczas których wykonali z wnuczętami serduszka z materiału i z wikliny. Wspólnie wykonane prezenty i złożone przez dzieci życzenia wywołały uśmiech na twarzach babć i dziadków. Na koniec dzieci zaprosiły babcie i dziadków do swoich sal, gdzie rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców.