Gazetka Dyrektora
Inicjatywy Rodziców
Języki
1 procent
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: gim1[at]zawiercie.pl

Biblioteka - ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ - KLIKNIJ

Licząca ponad 11.000 woluminów biblioteka, świetnie zaopatrzona w lektury, literaturę popularno-naukową i nowoczesna multimedialna czytelnia są dużym atutem naszej szkoły.

Centrum otwarte jest dla uczniów i pracowników szkoły w godzinach:

Każdego dnia w bibliotece dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy Was do włączenia się w projekt innowacyjny "Życie to jest teatr", w ramach którego powstanie Szkolny Teatr Młodzieżowy. Jeśli lubisz ciekawe wyzwania, zapraszamy również do projektu "Poczytaj mi, przyjacielu". Możecie także włączyć się w tworzenie bibliotecznego bloga oraz dołączyć do innych projektów, realizowanych w szkolnej bibliotece. Więcej informacji znajdziecie... za półką z książkami.

WSPIERAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ

Brakuje książek w Twojej bibliotece? Teraz Ty możesz to zmienić.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy niecałe pięć minut.
Każde zamówienie, w którym użyty zostanie kod przeliczane jest na punkty. W ten sposób zbierane są na koncie biblioteki punkty, które następnie wymienia ona na książki wedle regulaminu punktów.

Przykładowa scenka przekazywania punktów:

1. Klientka Ala lub Firma ABC kupuje podręczniki i puzzle na wartość 350 zł - czyli zamówienie ma 7 punktów (2% zamówienia przeliczane jest na punkty). 2. W koszyku, w zakładce 'akceptacja' w polu: "Przekaż punkty za zamówienie bibliotece". Wprowadź kod wybranej biblioteki i potwierdź. 3. Punkty za to zamówienie przechodzą na konto Uczestnika - na swoim koncie Klientka Ala lub Firma ABC widzi punkty do przekazania, a Uczestnik na swoim koncie punkty do zdobycia. 4. Po opłaceniu i zrealizowaniu zamówienia punkty do przekazania na koncie Klientki Ali lub Firmy ABC stają się punktami przekazanymi, a na koncie Uczestnika punkty do zdobycia punktami zdobytymi.

!!! ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI !!!

NASZ KOD TO SŁOWO: chyba

Utalentowani