Start
logo 42-400 Zawiercie, ul. 11 Listopada 22, tel. 3267-225-62, mail: g1zawiercie[at]gmail.com
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu

Sukcesy nauczycieli G1


Rok szkolny 2017/2018

 • W styczniu 2018 roku pani Barbara Czajkowska otrzymała Medal Pro Patria
 • W październiku 2017 roku pani Marta Przybyła otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, pan Wojtek Latacz otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej, pani Aleksandra Widawska otrzymała Nagrodą Prezydenta Miasta.
 • We wrześniu 2017 roku pani dyrektor Katarzyna Jaworska oraz pani Marta Przybyła otrzymały Złote Honorowe Odznaki Za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

do góry^


Rok szkolny 2016/2017

 • We wrześniu 2016 roku pani dyrektor Katarzyna Jaworska oraz pani Marta Przybyła otrzymały medale Pro Patria za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Rok szkolny 2015/2016

 • W październiku 2015 roku pani dyrektor Katarzyna Jaworska oraz pan Michał Zbierański otrzymali nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty za osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze.
 • W październiku 2015 roku pani Katarzyna Chojnacka-Musiał odebrała Nagrodę Prezydenta Zawiercia za osiągnięcia dodaktyczno-wychowawcze.

Rok szkolny 2014/2015

 • W październiku 2014 roku pani Barbara Czajkowska otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej, a pani Marta Przybyła nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty. Odznaczenia przyznano za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w pracy oświatowej oraz wspieranie edukacji.
 •  W październiku Nagrodą Prezydenta Zawiercia za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej uhonorowano panią Małgorzatę Paligę.

do góry^Rok szkolny 2012/2013
 • W październiku 2012 roku pan Marek Warzyński otrzymał List gratulacyjny od Prezydenta Miasta Zawiercie, pana Ryszarda Macha, za sportową aktywność i kreowanie pozytywnego wizerunku miasta oraz za pracę włożoną w przygotowanie podopiecznych i zdobyte przez nich tytuły mistrzowskie.

  Gimnazjum nr 1 w Zawierciu

 • 20 października 2012 roku dyrektor G1, pani Katarzyna Jaworska, otrzymała Złotą Odznakę ZNP. Jest to najwyższe wyróżnienie Związku Nauczycielstwa Polskiego, jednak przyznawane również osobom niezrzeszonym. Odznaka ta jest nadawana przez Zarząd Główny ZNP za szczególne osiągnięcia w działalności związkowej, społecznej, oświatowej i naukowej, przyczyniającej się do podniesienia rangi zawodu nauczycielskiego i pozostałych pracowników oświaty oraz realizacji celów i zadań ZNP.
 • 22 października 2012 roku wicedyrektor G1, pani Małgorzata Pucek otrzymała z rąk Minister Edukacji Narodowej, p.Krystyny Szumilas Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w pracy oświatowej oraz wspieranie edukacji.

do góry^


Rok szkolny 2011/2012

 • W październiku 2011 roku panie Katarzyna Jaworska i Barbara Labocha otrzymały Medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w pracy oświatowej oraz wspieranie edukacji.
 • W grudniu 2011 roku pani Katarzyna Chojnacka została laureatką ogólnopolskiego konkursu na pouczające bajki dla dzieci. Wszystkie nagrodzone publikacje znajdują się w wydanej przez wydawnictwo dBajki książeczce pt. "Blogowe dbajki".
 • W maju 2012 roku nauczyciel matematyki pan Michał Zbierański został finalistą (V miejsce w kraju) Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych w kategorii HC - osoby zawodowo zajmujące się matematyką i informatyką (pracownicy naukowi szkół wyższych, placówek naukowo-badawczych, nauczyciele matematyki i informatyki).
 • W maju 2012 roku nauczyciel-bibliotekarz pani Katarzyna Chojnacka znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu literackiego "Szuflada 2012" (I miejsce w kategorii: proza), organizowanego po raz trzeci przez redakcję miesięcznika "Biblioteka w Szkole" i redakcję kwartalnika "Biblioteka - Centrum Informacji".

do góry^


Rok szkolny 2010/2011

 • 1 września 2010 roku odznaczenie za zasługi na rzecz Miasta Zawiercia i Srebrną Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego otrzymała dyrektor szkoły pani Katarzyna Jaworska.
 • 1 września 2010 roku Srebrną Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego otrzymała pani Marta Przybyła, nauczyciel historii.
 • 14 października 2010 roku Medal Komisji Edukacji Narodowej za wieloletnią pracę i zasługi dla szkolnictwa odebrała z rąk prezydenta miasta pani Agata Szlacheta, nauczyciel języka polskiego.
 • W październiku Nagrodą Prezydenta Zawiercia za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej uhonorowano dyrektor szkoły, pani Katarzynę Jaworską.
 • W listopadzie 2010 roku pani dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu pani Katarzyna Jaworska została laureatką wojewódzkiego konkursu "Szkoła obywateli" o nagrodę im. Anny Radziwiłł, ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
 • W listopadzie 2010 roku nauczyciel-bibliotekarz pani Katarzyna Chojnacka, znalazła się w gronie nauczycieli z województwa śląskiego, wyróżnionych tytułem Honorowego Ambasadora Programu eTwinning.
 • W kwietniu 2011 roku nauczyciel matematyki pan Michał Zbierański został finalistą Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych w kategorii HC - osoby zawodowo zajmujące się matematyką i informatyką (pracownicy naukowi szkół wyższych, placówek naukowo-badawczych, nauczyciele matematyki i informatyki).

do góry^


Rok szkolny 2009/2010

 • 13 października 2009 roku Nagrodą Prezydenta Zawiercia za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznowychowawczej uhonorowano:
  - panią Marzannę Miąsko
  - panią Barbarę Labochę
  - panią Małgorzatę Pucek

do góry^


Rok szkolny 2008/2009

 • W październiku 2008 roku Nagrodą Prezydenta Zawiercia za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczo-wychowawczej uhonorowano panią Katarzynę Jaworską.

do góry^


Rok szkolny 2006/2007

 • W marcu 2007 nauczyciel informatyki pani Marzanna Miąsko za wyróżniającą się aktywność w europejskim projekcie eTwinning uczestniczyła w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie w konferencji POLISH CONNECTION II organizowanej przez:
  - Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie,
  - Ministerstwo Edukacji Narodowej,
  - Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

do góry^


Rok szkolny 2004/2005

 • W marcu 2005 roku odbył się II Konkurs poetycko-plastyczny dla uczniów i nauczycieli ziemi zawierciańskiej, którego efektem stał się tomik poezji pt.: "Słowem malowane". Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli:
  - pani Katarzyna Jaworska
  - pan Rafał Kowalczyk
  - pani Ewa Lewandowska

do góry^

Start
Osiągniecia